Współpraca


Realizujemy zarówno pojedyncze zlecenia jak również produkcję wielkoseryjną. Chętnie nawiążemy długoterminową współpracę. Charakteryzuje nas elastyczne podejście i ambicja sprostania nawet najtrudniejszym projektom - jeśli wszyscy do tej pory odmówili Ci wykonania projektu, zgłoś się do nas.

Zapraszamy do współpracy:

  • Klientów indywidualnych

Grawerujemy i wycinamy laserowo drewno, tworzywa sztuczne, skórę, papier, korek, szkło, porcelanę, karton i wiele innych materiałów. Personalizujemy prezenty i pamiątki ozdabiając je dedykacjami, życzeniami i podpisami. Technika laserowa gwarantuje dużą precyzję wykonania. Wykonane aplikacje nadają przedmiotom indywidualny i niepowtarzalny charakter.


  • Firmy, Instytucje Oświatowe i Urzędy

Produkujemy mapy warstwicowe jako pomoce dydaktyczne i ozdoby, wykonujemy pieczątki, wizytowniki, identyfikatory, tabliczki znamionowe, ozdobne elementy z tworzyw sztucznych, drewna i szkła. Szkołom i instytucjom oświatowym oferujemy personalizowane numerki i breloki do szatni. Produkujemy litery przestrzenne, logotypy, znaczki firmowe, tablice informacyjne, tabliczki inwentaryzacyjne, skale i miary oraz wiele innych.


  • Restauracje i Hotele

Projektujemy i wykonujemy karty menu, tabliczki rezerwacyjne, elementy dekoracyjne z drewna, tworzyw sztucznych i filcu, identyfikatory, tabliczki recepcyjne i breloki do kluczy.


  • Kwiaciarnie, studia florystyczne i sklepy z upominkami

Oferujemy drobne dekoracje i półfabrykaty służące do zdobienia bukietów i wiązanek florystycznych. Posiadamy w katalogu produktów szeroki zakres ozdób okolicznościowych i świątecznych. Projektujemy i wykonujemy albumy fotograficzne i pamiątkowe, bileciki i podziękowania. Wykonujemy również projekty na zlecenie.


  • Agencje Reklamowe

Wykonujemy litery przestrzenne, grawerujemy i wycinamy w plexi, xps, pmma oraz innych tworzywach sztucznych. Projektujemy i wykonujemy tabliczki informacyjne, identyfikatory i elementy reklamy wizualnej.


  • Animatorów Sportowych

Wykonujemy tabliczki na puchary, grawerujemy trofea sportowe, projektujemy i wykonujemy medale oraz statuetki z drewna i tworzyw sztucznych.


  • Modelarzy i Pasjonatów rękodzieła

Oferujemy możliwość cięcią i grawerowania elementów drewnianych (balsa, sklejka modelarska) i z tworzyw sztucznych, zgodnie z wytycznymi lub projektem Klienta. Oferujemy wsparcie projektowe i wykonawcze przy indywidualnych projektach.


  • Biura Projektowe, Studentów i Konstruktorów

Oferujemy współpracę w zakresie wykonania elementów służących do produkcji makiet i modeli architektonicznych. Wykonujemy elementy modeli do prac dyplomowych i przejściowych. Wykonujemy nietypowe uszczelki gumowe i korkowe, potrafimy wykonać kopie uszczelek na podstawie zniszczonych egzemplarzy (reinżynieria uszczelek).


  • Organizatorzy wesel i imprez okolicznościowych

Wykonujemy elementy dekoracyjne sal i stołów, albumy zdjęciowe i pamiątki okolicznościowe. Wykonujemy wycinane laserowo zaproszenia dla gości, winietki ślubne, zawieszki na alkohol, kotyliony i podziękowania w postaci personalizowanych upominków.