Blog


19.06.2017 Migracja do oprogramowania CorelDRAW Graphics Suite 2017

Dzisiaj dokonaliśmy znaczącej migracji środowiska do projektowania graficznego. Napędzani potrzebą dostosowania się do standardów branżowych, zdecydowaliśmy się na przeniesienie się z darmowej platformy typu OpenSource na profesjonalne, w pełni komercyjne środowisko do projektowania graficznego w postaci CorelDRAW Graphics Suite 2017. Jest to najnowsza wersja CorelDraw dostępna obecnie na rynku. Zaufanie to ważny aspekt w biznesie, zlecając nam prace możesz mieć spokojne sumienie: działamy na legalnym i najnowszym oprogramowaniu. Przesyłając nam swoje projekty do wykonania, nie musisz się obawiać braku kompatybilności - jesteśmy na czasie.


01.01.2017 SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!

Zmieniła się kolejna cyfra na kalendarzu. Niby nic wielkiego, ale przyjęło się świętować ten moment dość szczególnie. Życzymy Wam z tej okazji, aby Wasze organizmy dawały radę i nie wymagały serwisowania, aby troski omijały Was jak kule Keanu Reevesa w Matrixie, żeby szczęście pojawiało się u Was częściej niż reklamy na onetowej skrzynce pocztowej. Żeby otaczali Was dobrzy ludzie i żeby nikt Was nie denerwował, no i kurka, trafcie w końcu w totka!


28.12.2016 Czas Wielkich Testów

Testujemy sprzęt... Tniemy, grawerujemy, wycinamy, przecinamy. Niebawem podzielimy się pierwszymi naszymi pracami.


23.12.2016 Zrobiliśmy sobie prezent na święta...

Właśnie dziś kurier kamikadze dostarczył nam przesyłkę z firmy TROTEC. Odebraliśmy piękny, nowy, ślicznie zapakowany prezent w postaci plotera laserowego Speedy 360. To najdroższy prezent świąteczny jaki do tej pory sobie zafundowaliśmy ;) Operacja dostarczenia tak dużej maszyny i jej uruchomienia przebiegła nadzwyczaj gładko dzięki wsparciu przedstawiciela firmy Trotec (nie jest to artykuł sponsorowany). Gość naprawdę dał radę - wszystko idealnie zorganizował. Jakby ktoś szukał namiaru na speca od laserów to dajcie znać - z przyjemnością polecę naszego opiekuna.
Mamy głowy pełne pomysłów i już chcielibyśmy je wszystkie zrealizować, ale najpierw czeka nas tydzień intensywnych testów nowej maszyny i weryfikacja własnych umiejętności...


30.11.2016 3...2...1... START!

Decyzja o założeniu pracowni kiełkowała od dłuższego czasu. Zgodnie z maksymą: każde osiągnięcie zaczyna się od jednej decyzji, postanowiłem postawić wszystko na jedną kartę. Dzisiaj Urząd Miasta w Gliwicach przyjął mój wniosek o rozpoczęcie prowadzenia działalności gospodarczej... Jeszcze kilka formalności i działamy! Klata do przodu i lecimy (mam nadzieję, że nie na ryj ;))!